05.04.24
Rozmowy z dr Dariuszem Nasiekiem z Allied Spine Institute, autorem książki o PRP
Zastosowanie preparatów PRP, czyli osocza bogatopłytkowego jest szerokie, bo praktycznie każde schorzenie degeneracyjne czy wymagające odnowy poddaje się temu leczeniu – wyjaśnia dr Dariusz Nasiek. więcej»

KONTAKT


Blog

HomeBlog › Sprostowanie: Żart Primaaprilisowy na temat Leczenia Skoliozy i Bólu Kręgosłupa za pomocą Botoxu

Sprostowanie: Żart Primaaprilisowy na temat Leczenia Skoliozy i Bólu Kręgosłupa za pomocą Botoxu

04.02.2024

Chcielibyśmy sprostować, że artykuł opublikowany pierwszego kwietnia 2024 na temat wykorzystania Botoxu do leczenia skoliozy oraz bólu kręgosłupa był żartem primaaprilisowym. Choć Botox jest skutecznie stosowany w leczeniu skurczów mięśniowych, szczególnie w okolicy szyi, znanych jako torticolis, to jednak leczenie Botoxem nie jest możliwe w celu leczeniu skoliozy.

Przepraszamy za wszelkie zamieszanie lub niepokój, jakie mogło to wywołać u naszych czytelników. Rozumiemy znaczenie dokładnych i godnych zaufania informacji zdrowotnych i nie było naszą intencją wprowadzanie w błąd.

Dla osób zainteresowanych tradycyjnymi metodami leczenia bólu kręgosłupa, zapraszamy do odwiedzenia gabinetu dr Dariusza Nasieka przy ulicy 800 River Drive w Garfield, NJ. Dodatkowo, więcej informacji o ich usługach można znaleźć na stronach internetowych www.alliedspineinstitute.com oraz www.leczeniepowypadkowe.com

Jesteśmy zobowiązani do dostarczania naszym czytelnikom wiarygodnych i rzetelnych informacji zdrowotnych i podejmiemy kroki, aby zapobiec takim nieporozumieniom w przyszłości. Dziękujemy za Państwa zrozumienie i ciągłe zaufanie do naszej publikacji.