Zadzwoń973-773-7730
Lokalizacje6 PRZYCHODNI

Nowa możliwość dla polskich pacjentów po wypadku w Nowym Jorku i New Jersey: Opieka medyczna w języku polskim!

Każdy wypadek w pracy to sytuacja stresująca i wymagająca szybkiej interwencji medycznej. Dlatego chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją dotyczącą dostępności specjalistycznej opieki medycznej dla polskich pacjentów po wypadkach w Nowym Jorku i New Jersey.

New Jersey Workers’ Compensation zapewnia całkowite leczenie ofiar wypadków w pracy bez względu na ich sytuację. Dzięki temu każdy poszkodowany ma szansę na pełne wsparcie i terapię, które pomogą mu wrócić do pełni sił. Jednakże, istnieje jeszcze jedna ważna korzyść, która może uczynić ten trudny czas łatwiejszym – możliwość wyboru lekarza mówiącego w języku polskim i mającego podobne do pacjenta tło kulturowe.

Dr Dariusz Nasiek to ceniony specjalista zajmujący się leczeniem powypadkowym, który posiada bogate doświadczenie w pracy z polskimi pacjentami. Jego przyjazne podejście, empatia oraz profesjonalizm sprawiają, że pacjenci czują się  zrozumiani na każdym etapie leczenia. Dzięki możliwości konsultacji z Dr Nasiekiem, polscy pacjenci mogą mieć pewność, że ich unikalne potrzeby będą w pełni zrozumiane i uwzględnione podczas terapii.

Jeśli jesteś polskim pacjentem po wypadku w pracy i szukasz wyjątkowej opieki medycznej, serdecznie zachęcamy do skorzystania z konsultacji u Dr Dariusza Nasieka. Jego wszechstronne podejście oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta sprawią, że proces rekonwalescencji będzie mniej stresujący i bardziej efektywny. Nie czekaj, zgłoś się do Dr Nasieka już dziś i odzyskaj swoje zdrowie w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze! Zadzwoń i proś Agnieszkę: 973-773-7730

Po więcej informacji proszę dzwonić lub tekstować, sms:
Dariusz Nasiek, MD: tel. 201-894-1313, SMS: 973-773-7730
Allied Neurology & Interventional Pain Practice
Englewood Office: 185 Grand Ave. Englewood, NJ 07631
[email protected]

Leczenie powypadkowe

Pozbądź się bólu już dziś

973-773-7730
Umów wizytę