05.04.24
Rozmowy z dr Dariuszem Nasiekiem z Allied Spine Institute, autorem książki o PRP
Zastosowanie preparatów PRP, czyli osocza bogatopłytkowego jest szerokie, bo praktycznie każde schorzenie degeneracyjne czy wymagające odnowy poddaje się temu leczeniu – wyjaśnia dr Dariusz Nasiek. więcej»

KONTAKT


LECZENIE BÓLU

Nasze KLINIKA to interdyscyplinarne partnerstwo medyczne, które posiada wyjątkowe kwalifikacje do radzenia sobie z zaburzeniami bólowymi.
CZYM JEST Leczenie bólu interwencyjnego?

Interwencyjne zarządzanie bólem jest dyscypliną medycyny poświęconą diagnozowaniu i leczeniu zaburzeń związanych z bólem, głównie poprzez zastosowanie technik interwencyjnych w leczeniu bólu podostrego, przewlekłego, uporczywego i trudnego do usunięcia, niezależnie lub w połączeniu z innymi sposobami leczenia.

JAKIE SĄ Techniki interwencyjnego leczenia bólu

Techniki interwencyjnego leczenia bólu to procedury małoinwazyjne, w tym przezskórne precyzyjne umieszczanie igły, z umieszczaniem leków w obszarach docelowych lub ablacją docelowych nerwów; oraz niektóre techniki chirurgiczne, takie jak laserowa lub endoskopowa dyskektomia, dokanałowe pompy infuzyjne i stymulatory rdzenia kręgowego, do diagnozowania i leczenia przewlekłego, uporczywego lub nieuleczalnego bólu.

Połączona wiedza kliniczna lekarzy dr. Rosenbaum i dr. Nasieka, posiadających certyfikaty (Board Certicate) i duże doświadczenie w swoich specjalizacjach, zapewnia że klinika Allied Neurology & Interventional Pain Practice  posiada niezrównaną zdolność do oceny, diagnozowania i leczenia zaburzeń, które powodują ból, w tym urazów głowy, szyi, pleców, kręgosłupa i nerwów.

Nasza klinika wykorzystuje wszelkie leki skuteczne w leczeniu bólu. Praktyka ma również duże doświadczenie w pracy z kręgarzami, akupunkturzystami, fizjoterapeutami i holistycznymi praktykami w konserwatywnych i nieinwazyjnych technikach leczenia bólu.

Jeśli okażą się one nieodpowiednie, ANIPP jest przygotowany do zapewnienia pełnego spektrum najnowocześniejszych procedur interwencyjnych.

Nasza klinika ma również ugruntowane relacje współpracy ze specjalistami neurochirurgii i chirurgii kręgosłupa, jeśli takie podejście okaże się konieczne.