31.01.22
Kiedy skontaktować się z prawnikiem? Na Wszelki Wypadek -> Dr. Nasiek, NJ
Czy i kiedy skontaktować się z prawnikiem? Tak, należy się jak najszybciej skontaktować z renomowanym prawnikiem. Pamiętaj jednak, że zdrowie jest najważniejsze i zawsze wizyta u lekarz musi być pierwsza. Dr. Nasiek na łamach Dziennika Polonijnego omawia kiedy skontaktować się lekarzem, prawnikiem czy ubezpieczeniem, co robić po wypadku. więcej»

KONTAKT


LECZENIE BÓLU

Nasze KLINIKA to interdyscyplinarne partnerstwo medyczne, które posiada wyjątkowe kwalifikacje do radzenia sobie z zaburzeniami bólowymi.
CZYM JEST Leczenie bólu interwencyjnego?

Interwencyjne zarządzanie bólem jest dyscypliną medycyny poświęconą diagnozowaniu i leczeniu zaburzeń związanych z bólem, głównie poprzez zastosowanie technik interwencyjnych w leczeniu bólu podostrego, przewlekłego, uporczywego i trudnego do usunięcia, niezależnie lub w połączeniu z innymi sposobami leczenia.

JAKIE SĄ Techniki interwencyjnego leczenia bólu

Techniki interwencyjnego leczenia bólu to procedury małoinwazyjne, w tym przezskórne precyzyjne umieszczanie igły, z umieszczaniem leków w obszarach docelowych lub ablacją docelowych nerwów; oraz niektóre techniki chirurgiczne, takie jak laserowa lub endoskopowa dyskektomia, dokanałowe pompy infuzyjne i stymulatory rdzenia kręgowego, do diagnozowania i leczenia przewlekłego, uporczywego lub nieuleczalnego bólu.

Połączona wiedza kliniczna lekarzy dr. Rosenbaum i dr. Nasieka, posiadających certyfikaty (Board Certicate) i duże doświadczenie w swoich specjalizacjach, zapewnia że klinika Allied Neurology & Interventional Pain Practice  posiada niezrównaną zdolność do oceny, diagnozowania i leczenia zaburzeń, które powodują ból, w tym urazów głowy, szyi, pleców, kręgosłupa i nerwów.

Nasza klinika wykorzystuje wszelkie leki skuteczne w leczeniu bólu. Praktyka ma również duże doświadczenie w pracy z kręgarzami, akupunkturzystami, fizjoterapeutami i holistycznymi praktykami w konserwatywnych i nieinwazyjnych technikach leczenia bólu.

Jeśli okażą się one nieodpowiednie, ANIPP jest przygotowany do zapewnienia pełnego spektrum najnowocześniejszych procedur interwencyjnych.

Nasza klinika ma również ugruntowane relacje współpracy ze specjalistami neurochirurgii i chirurgii kręgosłupa, jeśli takie podejście okaże się konieczne.