18.02.24
Rozmowa z dr. Dariuszem Nasiekiem, Hipokratesem i Arystotelesem
Zastosowanie preparatów osocza bogatopłytkowego jest szerokie, bo praktycznie każde schorzenie degeneracyjne czy wymagające odnowy poddaje się temu leczeniu – mówi dr Dariusz Nasiek, który 25 stycznia z Allied Neurology & Interventional Pain Practice zorganizował spotkanie z okazji ii wydania swojej książki pt. „A New Paradigm of Regenerative Medicine" (Osocze bog więcej»

KONTAKT


Blog

HomeBlog › Intrygująca nowa książka: "MISS – minimalnie inwazyjna chirurgia kręgosłupa – nowy paradygmat w terapii bólu krzyża"

Intrygująca nowa książka: "MISS – minimalnie inwazyjna chirurgia kręgosłupa – nowy paradygmat w terapii bólu krzyża"

04.25.2023

Przedstawiamy "MISS – minimalnie inwazyjna chirurgia kręgosłupa – nowy paradygmat w terapii bólu krzyża" – intrygującą nową książkę, która zmieni sposób myślenia o chirurgii kręgosłupa. Jeśli ty lub ktoś, kogo z twojej rodziny, znajomych, cierpi na przewlekły ból krzyża, wiesz, jak wyniszczające to może być. Ale co by było, gdyby istniał sposób na złagodzenie tego bólu bez poddawania się inwazyjnym i ryzykownym operacjom?

W tej przełomowej nowej książce autor, dr med. Dariusz Nasiek, prowadzi Cię przez świat małoinwazyjnej chirurgii kręgosłupa i pokazuje, jak może być ona skuteczniejszą i bezpieczniejszą opcją dla osób cierpiących na chroniczny ból pleców. Książka obejmuje wszystko, od historii i filozofii MISS, po najnowszą technologię i techniki stosowane we współczesnej chirurgii kręgosłupa.

Jako wiodący ekspert w MISS, dr Nasiek zapewnia czytelnikom kompleksowe zrozumienie, w jaki sposób ten nowy paradygmat w terapii bólu krzyża może zrewolucjonizować chirurgię kręgosłupa. Oprócz nieocenionych spostrzeżeń i porad zawartych w książce, czytelnicy otrzymają również dodatkowe materiały, w tym dostęp do zasobów internetowych i ekskluzywnych filmów oraz prywatne konsultacje z dr med. Dariuszem Nasikiem i jego zespołem.

Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, cierpi na przewlekły ból krzyża, "MISS – minimalnie inwazyjna chirurgia kręgosłupa – nowy paradygmat w terapii bólu krzyża" to lektura obowiązkowa.

Nie czekaj ani jednego dnia, aby dowiedzieć się o tym przełomowym, nowym podejściu do chirurgii kręgosłupa - od tego zależy Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Zamów swój egzemplarz już dziś!